Gebäck Platte Almani 425 gr
بهترین قبل از تاریخ 30.01.2027
7,99 EUR
*
وزن خالص
0,5 Kilogramm
قیمت پایه
15,98 EUR / Kilogramm
* مشمول درصد مالیات به علاوه هزینه ارسال
آماده ارسال_تحویل بین 2 تا 4 روز کاری
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2014857 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | Mr. Ghorbani- Gebäck Platte Marmelade 500 gramm |
| تولید کننده | Khanum Khanuma |
| کشور تولید کننده | |
| وزن خالص | 0.5 Kilogramm |
| وزن | 550 g |
| وزن خالص | 500 g |
| اندازه | 180×100×50mm |
شماره محصول
302036
تولید کننده
Khanum Khanuma
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
نظرات مشتریان
()
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
واقعا حذف شود؟
حذف نظر
ÄHNLICHE PRODUKTE
اسپند پامیر 100 گرمی
1,39 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.1 Kilogramm | 13,90 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
اسپند پامیر 100 گرمی
1,69 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.1 Kilogramm | 16,90 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
جدید
ترشک مخلوط خانوم خانوما 170 گرم
2,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.17 Kilogramm | 17,59 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
سینی شیرینی ماشهدی – ترکیبی لذیذ از طعمهای اصیل (۴۶۰ گرم)
7,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.46 Kilogramm | 17,37 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال