ترشی مخلوط انبه بدر – ۳۷۰ گرم
بهترین چاشنی برای سفره های ایرانی
•ترشی مخلوط انبه
•وزن :370 گرم
•از برند بدر
•چاشنی سفره های ایرانی
بهترین قبل از تاریخ 01.10.2027
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





ترشی مخلوط انبه بدر محصولی خاص و خوشطعم با ترکیبی از طعمهای شیرین، ترش و ادویهای است. تکههای انبه باکیفیت با دقت انتخاب شده و همراه با ترکیبی متعادل از ادویهها و چاشنیها تهیه شدهاند تا طعمی متفاوت و لذیذ ایجاد کنند. این محصول انتخابی عالی برای علاقهمندان به مزههای خاص و استوایی است.
بافت مناسب و طعم جذاب انبه در کنار ادویههای خوشعطر، این محصول را به گزینهای ایدهآل برای سرو در کنار انواع غذاها تبدیل کرده است. میتوانید آن را همراه با برنج، خوراکها، کاری، گوشت، مرغ یا ماهی استفاده کنید. همچنین در سالاد، ساندویچ، رَپ، پیشغذا و بشقاب مزه نیز بسیار خوشمزه و دلپذیر است.
این محصول بهصورت آماده مصرف عرضه میشود و برای استفاده روزانه یا پذیرایی در مهمانیها بسیار مناسب است. اگر به دنبال طعمی متفاوت و هیجانانگیز هستید، ترشی مخلوط انبه بدر انتخابی عالی خواهد بود.
•ترشی مخلوط انبه
•وزن :370 گرم
•از برند بدر
•چاشنی سفره های ایرانی
| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2014888 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | Badr - Eingelegte Mango Mix 370gr |
| تولید کننده | Badr Food |
| کشور تولید کننده | |
| وزن خالص | 0.37 Kilogramm |
| وزن | 910 g |
| وزن خالص | 370 g |
| اندازه | 140×65×65mm |
شماره محصول
302067
تولید کننده
Badr Food
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
حذف نظر