هالوپینو ترشی بدر – ۳۷۰ گرم (وزن خالص بدون آب ۲۲۲ گرم)
•ترشی هالوپینو
•وزن :222 گرم
•از برند بدر
•چاشنی سفره های ایرانی
بهترین قبل از تاریخ 01.10.2027
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





با هالوپینو ترشی بدر طعمی تند، خوشمزه و متفاوت را به آشپزخانه خود بیاورید. این فلفلهای سبز باکیفیت با دقت انتخاب شده و در ترکیبی خوشطعم و متعادل خوابانده شدهاند تا بافت ترد، عطر طبیعی و تندی دلپذیر خود را حفظ کنند.
هالوپینو بدر انتخابی عالی برای استفاده در انواع غذاهاست. میتوانید از آن برای طعمدار کردن برگر، ساندویچ، هاتداگ، رَپ، تاکو و پیتزا استفاده کنید یا به سالاد، پاستا، برنج و غذاهای گوشتی اضافه نمایید. همچنین بهعنوان دورچین یا پیشغذا نیز بسیار لذیذ و جذاب است.
تندی متعادل این محصول باعث میشود هم دوستداران غذاهای تند و هم کسانی که به دنبال طعمی خاص و متفاوت هستند، از آن لذت ببرند.
•ترشی هالوپینو
•وزن :222 گرم
•از برند بدر
•چاشنی سفره های ایرانی
| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2014885 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | Badr - Eingelegter Jalapeno 370gr / Abtropf 222 gr |
| تولید کننده | Badr Food |
| کشور تولید کننده | |
| وزن خالص | 0.222 Kilogramm |
| وزن | 910 g |
| وزن خالص | 222 g |
| اندازه | 140×65×65mm |
شماره محصول
302064
تولید کننده
Badr Food
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
حذف نظر