ماش نصف شده خانم خانوما 800 گرمی
•ماش نصف شده خانوم خانوما
•وزن:800 گرم
•تولید شده در هندوستان
بهترین قبل از تاریخ 25.11.2027
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





لوبیای مانگ (Vigna radiata) دانه کوچک و سبزی است که به خانواده حبوبات تعلق دارد. ما این دانه را تحت عنوان ماش می شناسیم. از قرن ها پیش کاشت این دانه رواج داشته است. اگرچه مانگ یا همان ماش بومی هند محسوب می شود اما بعد از آن کاشت آن به چین و مناطق مختلف آسیای جنوب شرقی نیز گسترش یافت.
استفاده از ماش تنوع بسیار زیادی دارد و به طور معمول در سالادها، سوپ ها و غذاهای سرخ شده استفاده می شود. آن ها از نظر ارزش غذایی سرشار از مواد مغذی هستند و اعتقاد بر این است که به پیشگیری از بسیاری از بیماری ها کمک می کنند.
ماش دو نیم شده یکی از حبوبات پرکاربرد با طعمی ملایم و زمان پخت کوتاه است. این محصول برای تهیه انواع سوپ، دال، کاری و غذاهای گیاهی و آسیایی مناسب میباشد.
این ماش از کشور هند تهیه شده و گزینهای مناسب برای یک تغذیه متعادل است.
•ماش نصف شده خانوم خانوما
•وزن:800 گرم
•تولید شده در هندوستان
| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2013415 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | Khanum Khanuma - halbierte Mungbohnen |
| تولید کننده | Khanum Khanuma |
| وزن خالص | 0.8 Kilogramm |
| وزن | 900 g |
| وزن خالص | 800 g |
| اندازه | 200×110×50mm |
شماره محصول
a300339
تولید کننده
Khanum Khanuma
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
حذف نظر