روغن کنجد بکر (پرس سرد) – ۱ لیتر
- حجم: ۱ لیتر
- ۱۰۰٪ خالص
- تهیهشده به روش پرس سرد
- بدون افزودنی
- مناسب برای گیاهخواران
بهترین قبل از تاریخ 15.12.2026
11,99 EUR
*
وزن خالص
1,35 Liter
قیمت پایه
8,88 EUR / Liter
* مشمول درصد مالیات به علاوه هزینه ارسال
آماده ارسال_تحویل بین 2 تا 4 روز کاری
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





روغن کنجد بکر ما از دانههای باکیفیت کنجد و به روش پرس سرد تهیه شده است.
این روش باعث حفظ کامل مواد مغذی، عطر طبیعی و طعم ملایم و دلپذیر روغن میشود.
روغن کنجد گزینهای عالی برای استفاده در سالادها، غذاهای آسیایی و همچنین پختوپز ملایم است.
- حجم: ۱ لیتر
- ۱۰۰٪ خالص
- تهیهشده به روش پرس سرد
- بدون افزودنی
- مناسب برای گیاهخواران
| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2014862 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | Kamjed - Sesam Öl Kaltgepresst 1 Liter |
| تولید کننده | Pamir |
| وزن خالص | 1.35 Liter |
| وزن | 1400 g |
| وزن خالص | 1350 g |
| اندازه | 70×70×250mm |
شماره محصول
302041
تولید کننده
Pamir
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
نظرات مشتریان
()
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
واقعا حذف شود؟
حذف نظر
ÄHNLICHE PRODUKTE
تخفیفات
سبزی خشک آش 100 گرمی
1,49 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.1 Kilogramm | 24,90 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
جدید
سویا سس ژاپنی 1 لیتری
5,49 EUR Ceres::Template.itemFootnote
1 Liter | 5,49 EUR / Liter
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
گلاب پامیر 300 میلی لیتر
2,49 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.3 Liter | 8,30 EUR / Liter
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال