سالاد مشهدی ترشی بدر – ۶۳۰ گرم (وزن خالص بدون آب ۳۷۸ گرم)
•سالاد مشهدی ترشی
•وزن :378 گرم
•از برند بدر
•چاشنی سفره های ایرانی
بهترین قبل از تاریخ 03.02.2028
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





سالاد مشهدی ترشی بدر یک محصول خوشطعم و متنوع است که از ترکیب سبزیجات تازه و باکیفیت مانند خیار، هویج، کلم و سایر مواد تهیه شده و در چاشنیای متعادل خوابانده شده است. این ترکیب لذیذ دارای طعمی ترش، کمی تند و بسیار خوشمزه است که برای دوستداران مزههای خاص بسیار جذاب میباشد.
بافت ترد و طعم متنوع این سالاد، آن را به انتخابی عالی برای سرو در کنار انواع غذاها تبدیل کرده است. میتوانید آن را همراه با گوشت، مرغ، کباب، غذاهای برنجی یا غذاهای سنتی سرو کنید. همچنین در ساندویچ، رَپ، برگر و بشقاب مزه نیز بسیار کاربردی و خوشمزه است.
این محصول بهصورت آماده مصرف عرضه میشود و برای استفاده روزانه یا پذیرایی در مهمانیها گزینهای بسیار مناسب است. اگر به دنبال یک چاشنی خوشطعم و متفاوت هستید، سالاد مشهدی بدر انتخابی عالی خواهد بود.
•سالاد مشهدی ترشی
•وزن :378 گرم
•از برند بدر
•چاشنی سفره های ایرانی
| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2014896 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | Badr - Eingelegter Mashhadi Salat 630gr / Abtropf 378 gr |
| تولید کننده | Badr Food |
| کشور تولید کننده | |
| وزن خالص | 0.378 Kilogramm |
| وزن | 900 g |
| وزن خالص | 378 g |
| اندازه | 141×85×85mm |
شماره محصول
302075
تولید کننده
Badr Food
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
حذف نظر