چای احمد_دمنوش پرتقال و لیمو _20 عددی•چای  احمد_دمنوش پرتقال و لیمو

•وزن هر کیسه چای:2 گرم

•حاوی 20 عدد چای کیسه ای

•طعمی متفاوت و جذاب


بهترین قبل از تاریخ
24.06.2024

* مشمول درصد مالیات به علاوه هزینه ارسال

Kostenloser Versand ab 50 € für DE

Sichere Zahlungsmethoden

Santander Rechnungskauf
Giropay
Sofortüberweisung
Kreditkarte
Vorkasse

این مخلوط مرکبات ترکیبی پرانرژی است که بر اساس طعم های نشاط آور ابدی لیمو و پرتقال است. این چای گیاهی با طعم های آبدار مرکبات و نت های تند و تند، مطمئناً روحیه و جوانه های چشایی شما را زنده می کند.

Tea Masters ما طعم‌های اصیل عالی را با استفاده از تنها 100٪ مواد طبیعی به این ترکیب اضافه می‌کند. پرتقال و لیمو ستاره های این نمایش هستند، با سیب، گل رز و هیبیسکوس برای لمس گرد. ما از پوست لیمو و پرتقال خوش طعم استفاده کردیم که با طعم های طبیعی تقویت شده بود تا به این ترکیب نت شدیدی بدهد. ما مطمئن هستیم که این یکی از با طراوت ترین دمنوش های میوه ای و گیاهی است که می توانید پیدا کنید!

هر کیسه چای به صورت جداگانه در فویل پیچیده می شود تا طعم آن را ببندد. پوست را باز کنید تا از میوه های متنوع و چای گیاهی در هر زمانی از روز لذت ببرید. از آنجایی که به طور طبیعی بدون کافئین است، پس از شام یک پاک کننده کام لذت بخش می سازد. و در حالی که شما را در یک روز سرد گرم نگه می دارد، یک جایگزین میوه ای با طراوت و رفع تشنگی است که به صورت سرد سرو می شود. به سادگی چای کیسه ای را در کمی آب داغ دم کنید، سپس با یخ و یک برش برای نوشیدنی تابستانی رقیق کنید.

•چای  احمد_دمنوش پرتقال و لیمو

•وزن هر کیسه چای:2 گرم

•حاوی 20 عدد چای کیسه ای

•طعمی متفاوت و جذاب

شماره محصول
2003589

تولید کننده
Ahmad Tea Ltd.

بهترین قبل از تاریخ

24.06.2024: Mixed Citrus
: Portionsgröße 100 ml: Energie 8 kJ , Energie 2 Kcal, Fett 0 Gramm davon: - Gesättigte Fettsäuren 0 Gramm, Kohlenhydrate 0,2 Gramm davon: - Zucker 0,0 Gramm, Proteine 0,1 Gramm, Salz 0 Gramm
: Apfel, Hagebuttenschale, Hibiskusblüte, Orangenschale, natürliches Orangen- und Zitronenaroma, süße Brombeerblätter, Zitronenschale
: Ahmad Tea Ltd. Winchester Road Chandlers Ford Hampshire SO53 2PZEngland

ÄHNLICHE PRODUKTE