چای سبز نعنایی احمد 20 عددی•چای سبز نعنایی احمد

•وزن:40 گرم

•محصولی از :سریلانکا

•حاوی 20 عدد چای کیسه ای


بهترین قبل از تاریخ
15.11.2025

* مشمول درصد مالیات به علاوه هزینه ارسال

Kostenloser Versand ab 50 € für DE

Sichere Zahlungsmethoden

Santander Rechnungskauf
Giropay
Sofortüberweisung
Kreditkarte
Vorkasse

چای سبز تسکین دهنده چینی و نعناع خنک و طراوت بخش همیشگی هستند. برای کسانی که چای سبز خود را با کمی طعم اضافی دوست دارند، Mint Mystique ما بهترین انتخاب است. این دم‌نوشی است که در یک لیوان تازه و با یک لیفت تمیز و نشاط‌آور، هم نیرو می‌بخشد و هم آرامش می‌دهد.

برای ایجاد این ترکیب، استادان چای ما با پایه ای از چای سبز خوب از استان های جیانگشی، آنهویی و ژجیانگ چین شروع می کنند. این منطقه که به "مثلث طلایی" معروف است، به دلیل کیفیت تولید چای سبز شناخته شده است. ما برگ‌ها و نوک‌های باکیفیت Chun me را در مخلوط قرار می‌دهیم، چایی که برای آن‌ها ارزش کمی برشته شده و طعم تقریباً آجیلی دارد. چای ما در اوایل بهار زمانی که چای طعم لطیف تر و شیرین تری دارد برداشت می شود. برای تبدیل آن به چای نعناع Mystique، برگ‌های نعناع خشک و عطر معمولی نعنا را اضافه می‌کنیم. نتیجه یک چای با طراوت با رنگ زرد مایل به سبز و رایحه های بی نظیر نعناع است که رایحه علف خشک آن با طراوت بی نظیر منتول تکمیل می شود.

دستورالعمل ها و نکات آماده سازی
توصیه می کنیم چای را در آب داغ حدود 80 تا 85 درجه سانتیگراد دم کنید تا طعم طبیعی چای بدون ایجاد تلخی حفظ شود. کافی است آب تازه جوشیده را در فنجان یا قابلمه خود بریزید و قبل از اضافه کردن چای کیسه ای دو تا سه دقیقه آن را به حال خود رها کنید یا از یک کتری با دمای متغیر استفاده کنید. ما مفتخریم که چای سبز Mint Mystique ما در سال 2018 جایزه عالی طعم را دریافت کرد. داوران آن را به عنوان "چای سبز تمیز و خوش طعم با رایحه شفاف نعناع" تحسین کردند.

•چای سبز نعنایی احمد

•وزن:40 گرم

•محصولی از :سریلانکا

•حاوی 20 عدد چای کیسه ای

شماره محصول
2003720

تولید کننده
Ahmad Tea Ltd.

بهترین قبل از تاریخ

15.11.2025: Mint Grüner Tee
: Portionsgröße 100 ml: Energie 8 kJ , Energie 2 Kcal, Fett 0 Gramm davon: - Gesättigte Fettsäuren 0 Gramm, Kohlenhydrate 0,2 Gramm davon: - Zucker 0,1 Gramm, Proteine 0 Gramm, Salz 0 Gramm
: Grüner Tee, 15% Minze Aroma
: Ahmad Tea Ltd. Winchester Road Chandlers Ford Hampshire SO53 2PZEngland

ÄHNLICHE PRODUKTE