پودر زردچوبه تی آر اس _400 گرمی•پودر زردچوبه  تی آر اس

•وزن:400 گرم

•محصولی از هندوستان


بهترین قبل از تاریخ
01.08.2023

* مشمول درصد مالیات به علاوه هزینه ارسال

Kostenloser Versand ab 50 € für DE

Sichere Zahlungsmethoden

Santander Rechnungskauf
Giropay
Sofortüberweisung
Kreditkarte
Vorkasse

تازه، ریزوم دارای طعم صمغی، کمی سوزان است، خشک شده آن طعم ملایمی تند و تا حدودی تلخ دارد - به دلیل قدرت رنگ‌دهی آن، به عنوان مثال به عنوان یک جزء ضروری پودر کاری، عمدتاً در آسیاب استفاده می‌شود. زردچوبه بسیار ارزانتر از زعفران است که رنگ زرد قوی نیز دارد.

زردچوبه 4000 سال است که در هند استفاده می شود. زردچوبه مقدس محسوب می شد و در آن زمان یکی از مهم ترین ادویه ها بود. در هنر درمانی سنتی هندی آیورودا، آن را در زمره ادویه‌های «تند» به حساب می‌آورند که گفته می‌شود اثر پاک‌کنندگی و انرژی‌بخشی دارند. هند بزرگترین تولید کننده جهان است و حدود 80 درصد از برداشت جهان را مصرف می کند. در حالی که زردچوبه خشک بیشتر در هند استفاده می شود، استفاده از غده تازه و رنده شده در آسیای جنوب شرقی، به عنوان مثال در غذاهای تایلندی رایج است. در غذاهای غربی، زردچوبه به عنوان جزئی از پودر کاری، به عنوان یک جایگزین ارزان برای زعفران یا به عنوان یک عامل رنگ‌دهنده در صنایع غذایی، به عنوان مثال در خردل، ماکارونی یا برنج زردچوبه، نقشی جزئی دارد.

زردچوبه را باید در تاریکی و نه برای مدت طولانی نگهداری کرد، زیرا رنگ آن در نور به سرعت محو می شود و عطر خود را از دست می دهد.

•پودر زردچوبه  تی آر اس

•وزن:400 گرم

•محصولی از هندوستان

شماره محصول
2011086

تولید کننده
TRS

بهترین قبل از تاریخ

01.08.2023

Zubereitsungshinweise (* Wenn auf Verpackung deklariert)ÄHNLICHE PRODUKTE