ویفر با کرم لیمویی – ۱۴۰ گرم (بیسکویت/کِکِس)
بهترین قبل از تاریخ 15.07.2026
1,49 EUR
*
وزن خالص
0,14 Kilogramm
قیمت پایه
10,64 EUR / Kilogramm
* مشمول درصد مالیات به علاوه هزینه ارسال
آماده ارسال_تحویل بین 2 تا 4 روز کاری
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





این ویفرها از لایههای ظریف و طلایی تشکیل شدهاند که با کرم لیمویی نرم و دلپذیر پر شده است. تعادل جذاب بین تردی ویفر و لطافت کرم، طعمی شیرین با تهمزهی اسیدی ملایم ایجاد میکند. بستهی ۱۴۰ گرمی اندازهای ایدهآل برای مصرف روزمره، پذیرایی یا همراه بردن در سفر است.
| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2014625 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | Ceeto- Waffel mit Zitronencreme 140g |
| تولید کننده | Cheetos |
| کشور تولید کننده | آلمان |
| وزن خالص | 0.14 Kilogramm |
| وزن | 160 g |
| وزن خالص | 140 g |
| اندازه | 180×810×210mm |
شماره محصول
301653
تولید کننده
Cheetos
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
نظرات مشتریان
()
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
واقعا حذف شود؟
حذف نظر
ÄHNLICHE PRODUKTE
ویفر با کرم شکلاتی – ۱۴۰ گرم
1,49 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.14 Kilogramm | 10,64 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
ویفر با کرم وانیلی – ۱۴۰ گرم (بیسکویت/کِکِس)
1,49 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.14 Kilogramm | 10,64 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال