گز سفید با ۲۸٪ پسته – ۴۵۰ گرم – بستهبندی تکی
- ✔ گز سفید نرم
- ✔ حاوی ۲۸٪ پسته باکیفیت
- ✔ وزن ۴۵۰ گرم
- ✔ مناسب برای هدیه
- هشدار آلرژی: حاوی پسته و سایر مغزها میباشد.
بهترین قبل از تاریخ 25.06.2027
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





گز سفید با ۲۸٪ پسته – ۴۵۰ گرم – بستهبندی تکی
این گز سفید سنتی با ۲۸٪ پسته مرغوب تهیه شده و دارای بافتی نرم و لطیف و طعمی شیرین و دلپذیر است. این محصول بر اساس دستور اصیل شرقی تولید شده و تجربهای خوشمزه و اصیل را فراهم میکند. هر قطعه بهصورت جداگانه در لفاف سلفونی بستهبندی شده است که آن را برای پذیرایی در مهمانیها، تقسیم کردن و یا هدیه دادن بسیار مناسب میسازد. در هر بسته ۴۵۰ گرمی حدود ۳۸ تا ۴۰ عدد گز بهصورت تکی قرار دارد. گزینهای عالی برای سرو در کنار چای یا قهوه و لذت بردن در کنار خانواده و دوستان.
هشدار آلرژی: حاوی پسته و سایر مغزها میباشد.
- ✔ گز سفید نرم
- ✔ حاوی ۲۸٪ پسته باکیفیت
- ✔ وزن ۴۵۰ گرم
- ✔ مناسب برای هدیه
- هشدار آلرژی: حاوی پسته و سایر مغزها میباشد.
| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2013696 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | Atiq - Weißer Nougat 28% Pistazien Einzeln |
| تولید کننده | Saki GmbH |
| کشور تولید کننده | |
| وزن خالص | 0.45 Kilogramm |
| وزن | 522 g |
| وزن خالص | 450 g |
| اندازه | 265×170×40mm |
شماره محصول
a300650
تولید کننده
Saki GmbH
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
حذف نظر