پفک چی توز موتوری 180
بهترین قبل از تاریخ 11.11.2026
2,89 EUR
*
وزن خالص
0,18 Kilogramm
قیمت پایه
16,06 EUR / Kilogramm
* مشمول درصد مالیات به علاوه هزینه ارسال
آماده ارسال_تحویل بین 2 تا 4 روز کاری
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2014238 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | Ceeto- Motori Pofak Käseflips Motori 180g |
| تولید کننده | Cheetos |
| کشور تولید کننده | آلمان |
| وزن خالص | 0.18 Kilogramm |
| وزن | 190 g |
| وزن خالص | 180 g |
شماره محصول
301252
تولید کننده
Cheetos
بهترین قبل از تاریخ
Rechtlich vorgeschrieben Produktbezeichnung (*)
Nährwertangaben
Zutatenverzeichnis (*)
Zubereitsungshinweise (* Wenn auf Verpackung deklariert)
نظرات مشتریان
()
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
واقعا حذف شود؟
حذف نظر
ÄHNLICHE PRODUKTE
1&1رب انار 430 میل
7,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.43 Liter | 18,58 EUR / Liter
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
برنج باسماتی ممتازخورشید درباری 5 کیلوگرمی
19,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
5 Kilogramm | 4,00 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
خرمای مظفری 600 گرمی
3,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.6 Kilogramm | 6,65 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
کلوچه گردویی نادری _4 عددی
1,79 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.2 Kilogramm | 8,95 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال