ترشی بالزامیکو بدر – ۳۸۰ گرم
بهترین چاشنی برای سفره های ایرانی
• ترشی بالزامیکو
•وزن :380 گرم
•از برند بدر
•چاشنی سفره های ایرانی
بهترین قبل از تاریخ 01.10.2027
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





ترشی بالزامیکو بدر محصولی خاص و خوشطعم با ترکیبی از مزههای شیرین، ترش و دلپذیر است. این محصول با استفاده از مواد اولیه باکیفیت و چاشنی بالزامیکو تهیه شده و طعمی متعادل و متفاوت ایجاد میکند که برای دوستداران مزههای خاص بسیار جذاب است.
بافت مناسب و طعم ملایم این محصول، آن را به گزینهای عالی برای استفاده در کنار انواع غذاها تبدیل کرده است. میتوانید از آن در کنار گوشت، مرغ، ماهی یا غذاهای گریلشده استفاده کنید. همچنین در سالادها، پیشغذاها، آنتیپاستی، ساندویچ و رَپ نیز طعمی فوقالعاده ایجاد میکند.
این محصول بهصورت آماده مصرف عرضه میشود و برای استفاده روزانه یا پذیرایی در مهمانیها بسیار مناسب است. اگر به دنبال طعمی متفاوت و شیک هستید، ترشی بالزامیکو بدر انتخابی عالی خواهد بود.
• ترشی بالزامیکو
•وزن :380 گرم
•از برند بدر
•چاشنی سفره های ایرانی
| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2014892 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | Badr - Eingelegte Balsamico 380gr |
| تولید کننده | Badr Food |
| کشور تولید کننده | |
| وزن خالص | 0.38 Kilogramm |
| وزن | 920 g |
| وزن خالص | 380 g |
| اندازه | 140×65×65mm |
شماره محصول
302071
تولید کننده
Badr Food
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
حذف نظر