موها مارا ترشی بدر – ۳۷۰ گرم
بهترین چاشنی برای سفره های ایرانی
•ترشی موها مارا
•وزن :370 گرم
•از برند بدر
•چاشنی سفره های ایرانی
بهترین قبل از تاریخ 03.02.2028
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





موها مارا ترشی بدر یک محصول خوشطعم و خاص با الهام از طعمهای اصیل شرقی است. این ترکیب خوشمزه با استفاده از فلفلهای باکیفیت، مواد اولیه منتخب و چاشنی متعادل تهیه شده و طعمی غنی، دلپذیر و متفاوت را ارائه میدهد. بافت مناسب و عطر دلچسب این محصول، آن را به انتخابی عالی برای دوستداران مزههای خاص تبدیل کرده است.
موها مارا یکی از چاشنیها و مزههای محبوب خاورمیانه است که میتوان آن را به روشهای مختلف سرو کرد. این محصول برای استفاده بهعنوان پیشغذا، دیپ، سس، همراه نان تازه، نان تست، کراکر یا در کنار انواع غذاها بسیار مناسب است. همچنین میتوان از آن برای طعمدار کردن ساندویچ، رپ، غذاهای گوشتی، برنجی و بشقاب مزه استفاده کرد.
موها مارا ترشی بدر بهصورت آماده مصرف عرضه میشود و گزینهای عالی برای استفاده روزانه یا پذیرایی در مهمانیها است. اگر به دنبال طعمی متفاوت و اصیل هستید، این محصول انتخابی فوقالعاده خواهد بود.
•ترشی موها مارا
•وزن :370 گرم
•از برند بدر
•چاشنی سفره های ایرانی
| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2014886 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | Badr - Eingelegter Muhammara 370gr |
| تولید کننده | Badr Food |
| کشور تولید کننده | |
| وزن خالص | 0.37 Kilogramm |
| وزن | 910 g |
| وزن خالص | 370 g |
| اندازه | 140×65×65mm |
شماره محصول
302065
تولید کننده
Badr Food
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
حذف نظر