فلفل رنگینکمانی بدر – فلفل ترشی مخلوط، ۳۵۰ گرم (وزن خالص)، ۲۱۰ گرم (وزن آبکش)
بهترین چاشنی برای سفره های ایرانی
•ترشی فلفل مکزیکی
•وزن :210 گرم
•از برند بدر
•چاشنی سفره های ایرانی
بهترین قبل از تاریخ 03.02.2028
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





تنوعی خوشطعم و تند را با فلفل رنگینکمانی بدر تجربه کنید. این محصول خوشمزه از فلفلهای رنگی منتخب تهیه شده و در ترکیبی متعادل از سرکه و ادویه خوابانده شده است تا طعمی متفاوت و دلپذیر ارائه دهد.
فلفلهای ترشی بدر با عطر عالی، طعم تند و ظاهر رنگارنگ خود انتخابی مناسب برای علاقهمندان به غذاهای پرادویه و خاص هستند.
این محصول برای سرو در کنار تاکو، بوریتو، برگر، ساندویچ، سالاد و همچنین انواع غذاهای گوشتی، کبابی و سبزیجات بسیار مناسب است. همچنین میتوان از آن در پیشغذاها و سینی مزه استفاده کرد.
با ۳۵۰ گرم وزن خالص و ۲۱۰ گرم وزن آبکش، این محصول انتخابی عالی برای مصرف روزانه و استفادههای متنوع در آشپزخانه شما میباشد.
•ترشی فلفل مکزیکی
•وزن :210 گرم
•از برند بدر
•چاشنی سفره های ایرانی
| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2014878 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | Badr - Eingelegter Pfeffer Regenbogen 350gr / Abtropf 210 gr |
| تولید کننده | Badr Food |
| کشور تولید کننده | |
| وزن خالص | 0.21 Kilogramm |
| وزن | 910 g |
| وزن خالص | 210 g |
| اندازه | 140×65×65mm |
شماره محصول
302057
تولید کننده
Badr Food
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
حذف نظر