پودر سوخاری – بسته ۲۰۰ گرمی گلها
- پودر سوخاری
- ادویه
- وزن:۲۰۰ گرم
بهترین قبل از تاریخ 11.12.2026
1,99 EUR
*
وزن خالص
0,2 Kilogramm
قیمت پایه
9,95 EUR / Kilogramm
* مشمول درصد مالیات به علاوه هزینه ارسال
آماده ارسال_تحویل بین 2 تا 4 روز کاری
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





- پودر سوخاری
- ادویه
- وزن:۲۰۰ گرم
| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2014605 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | Golha - Paniermehl zwieback Pulver 200gr |
| تولید کننده | Golha |
| کشور تولید کننده | |
| وزن خالص | 0.2 Kilogramm |
| وزن | 220 g |
| وزن خالص | 200 g |
| اندازه | 154×100×420mm |
شماره محصول
301633
تولید کننده
Golha
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
نظرات مشتریان
()
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
واقعا حذف شود؟
حذف نظر
ÄHNLICHE PRODUKTE
جدید
آلو بخارا خشک 300 گرمی
3,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.3 Kilogramm | 13,30 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
آلوچه با طعم ذغال اخته پامیر_115 گرمی
2,39 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.115 Kilogramm | 19,92 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
بسته بندی محصول
[بسته] برنج باسماتی رشت درباری 10 کیلوگرمی
39,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
10 Kilogramm | 4,00 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
خیارشور ساندویچی پگاه348 گرمی
2,79 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.348 Kilogramm | 7,97 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال