Pistazienkerne gestiftet ungesalzen 50 Gramm
بهترین قبل از تاریخ 30.09.2027
5,99 EUR
*
وزن خالص
0,05 Kilogramm
قیمت پایه
119,80 EUR / Kilogramm
* مشمول درصد مالیات به علاوه هزینه ارسال
آماده ارسال_تحویل بین 2 تا 4 روز کاری
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 1501 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | Pistazienkerne gestiftet ungesalzen 50 Gramm |
| تولید کننده | Mr.Ghorbani |
| کشور تولید کننده | |
| وزن خالص | 0.05 Kilogramm |
| وزن | 150 g |
| وزن خالص | 50 g |
| اندازه | 70×1700×45mm |
شماره محصول
2002029
تولید کننده
Mr.Ghorbani
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
نظرات مشتریان
()
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
واقعا حذف شود؟
حذف نظر
ÄHNLICHE PRODUKTE
روغن حیوانی 1000 گرمی
19,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
1 Kilogramm | 19,99 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
جدید
سنجد(بسته بندی مخصوص هفت سین)100 گرمی
2,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.1 Kilogramm | 29,90 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
کلوچه نارگیلی نادری _بسته بندی 4 عددی
1,49 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.2 Kilogramm | 7,45 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال