زعفران ایرانی اصل پامیر 2 گرمی
•زعفران پامیر
•وزن:2 گرم
•کشور تولید کننده:ایران
بهترین قبل از تاریخ 30.03.2026
5,99 EUR
*
وزن خالص
1 Gramm
قیمت پایه
5.990,00 EUR / Kilogramm
* مشمول درصد مالیات به علاوه هزینه ارسال
آماده ارسال_تحویل بین 2 تا 4 روز کاری
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





•زعفران پامیر
•وزن:2 گرم
•کشور تولید کننده:ایران
| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2013971 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | Pamir - Flasche Safran 1gr |
| تولید کننده | Pamir |
| کشور تولید کننده | |
| وزن خالص | 1 Gramm |
| وزن | 100 g |
| وزن خالص | 1 g |
| اندازه | 60×60×4mm |
شماره محصول
300970
تولید کننده
Pamir
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
نظرات مشتریان
()
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
واقعا حذف شود؟
حذف نظر
ÄHNLICHE PRODUKTE
برنج باسماتی الهاشمی 5 کیلویی
18,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
5 Kilogramm | 3,80 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
برنج دمسیاه خورشید درباری پامیر 10 کیلوگرمی
39,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
10 Kilogramm | 4,00 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
جدید
برنج صدری 4 کیلوگرم
49,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
4 Kilogramm | 12,50 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
زعفران ایرانی اصل پامیر 1 گرمی
4,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
1 Gramm | 4.990,00 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال