پودر پاپریکا تی آر اس_100 گرمی
•پودر پاپریکا تی آر اس
•وزن:100 گرم
•محصولی از هندوستان
بهترین قبل از تاریخ 21.06.2027
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





پودر پاپریکا
پاپریکا ادویه ای بسیاتر پرکاربرد در آشپزخانه انواع کشور هاست چرا که با طعم بی نظیر و قوی خود غذا را چندین برابر خوشمزه می کند.
پاپریکا یک ادویه خوش عطر و طعم و کمی تند به رنگ قرمز است که از انواع مختلف فلفلها تهیه میشود؛ به عنوان مثال، فلفل قرمز، فلفل دلمهای و فلفل تند. این ادویه در حقیقت متعلق به کشور مجارستان است و در آن از 8 مدل فلفل با درجات متفاوتی از عطر و طعم و تندی استفاده میشود.
سه مدل از محبوبترین مدلهای ادویه پاپریکا عبارتند از: پاپریکا شیرین، پاپریکا تند، و پاپریکا دودیسه مدل از محبوبترین مدلهای ادویه پاپریکا عبارتند از: پاپریکا شیرین، پاپریکا تند، و پاپریکا دودی
•پودر پاپریکا تی آر اس
•وزن:100 گرم
•محصولی از هندوستان
| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2014533 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | TRS- Paprika Pulver 1KG |
| تولید کننده | TRS |
| کشور تولید کننده | اسپانیا |
| وزن خالص | 1 Kilogramm |
| وزن | 1025 g |
| وزن خالص | 1000 g |
| اندازه | 290×190×20mm |
شماره محصول
301561
تولید کننده
TRS
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
حذف نظر