با کتاب آشپزی غذاهای آرژانتینی
- دستورهای اصیل از سراسر آرژانتین
- توضیحات ساده و قابل فهم
- ترکیبی از غذاهای سنتی و مدرن
- مناسب برای آشپزی در خانه
بهترین قبل از تاریخ
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





با کتاب آشپزی «غذاهای آرژانتینی» از انتشارات آصفهانی، با دنیای متنوع و خوشطعم آشپزی آرژانتین آشنا شوید. این کتاب شامل مجموعهای از دستورهای اصیل و سنتی از مناطق مختلف آرژانتین است؛ از امپاناداهای خوشمزه و سس معروف چیمیچوری گرفته تا دسرهای محبوبی مانند دولسه د لچه.
آشپزی آرژانتینی ترکیبی از تأثیرات آشپزی اسپانیایی، ایتالیایی و آمریکای جنوبی است. علاوه بر غذاهای معروف کبابی (آسادو)، در این کتاب دستورهای متنوعی با سبزیجات، ذرت، لوبیا، سیبزمینی و ادویههای معطر نیز ارائه شده است.
- دستورهای اصیل از سراسر آرژانتین
- توضیحات ساده و قابل فهم
- ترکیبی از غذاهای سنتی و مدرن
- مناسب برای آشپزی در خانه
| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2014912 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| شناسه متغیر | KB-5026 |
| مدل | 28 Asfahani Verlag Kochbuch Argentinische Küche |
| تولید کننده | Asfahani Verlag |
| کشور تولید کننده | آلمان |
| وزن خالص | 1 Stück |
| وزن | 210 g |
| وزن خالص | 197 g |
| اندازه | 210×150×5mm |
شماره محصول
302091
تولید کننده
Asfahani Verlag
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
حذف نظر