چای سیاه دو غزال با هل و دارچین (100 گرم)
- وزن: 100 گرم چای فله
- مبدأ: سیلان (سریلانکا)
- حاوی عطر طبیعی هل و دارچین
- طعم قوی و ادویهای
- مناسب برای قوری یا سماور
بهترین قبل از تاریخ 30.09.2028
4,99 EUR
*
وزن خالص
0,1 Kilogramm
قیمت پایه
49,90 EUR / Kilogramm
* مشمول درصد مالیات به علاوه هزینه ارسال
آماده ارسال_تحویل بین 2 تا 4 روز کاری
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





چای سیاه دو غزال با هل و دارچین (100 گرم) ترکیبی خوشعطر از چای سیاه سیلان با طعم دلنشین هل و دارچین است. این ترکیب،
عطری گرم و طعمی قوی و کمی شیرین و ادویهای به چای میبخشد.
این چای انتخابی عالی برای شروع روز یا یک استراحت آرامشبخش در طول روز است.
در فرهنگ چاینوشی شرقی بسیار محبوب بوده و میتوان آن را به صورت ساده یا همراه با قند و نبات میل کرد
- وزن: 100 گرم چای فله
- مبدأ: سیلان (سریلانکا)
- حاوی عطر طبیعی هل و دارچین
- طعم قوی و ادویهای
- مناسب برای قوری یا سماور
| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2014818 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | Do Ghazal Tee- Schwarztee mit Kardamom und Zimt100g |
| تولید کننده | Do Ghazal |
| کشور تولید کننده | |
| وزن خالص | 0.1 Kilogramm |
| وزن | 122 g |
| وزن خالص | 100 g |
| اندازه | 110×85×58mm |
شماره محصول
301997
تولید کننده
Do Ghazal
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
نظرات مشتریان
()
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
واقعا حذف شود؟
حذف نظر
ÄHNLICHE PRODUKTE
باقلوا _680 گرم باقلوا پستهای – شیرینی سنتی با عطر هل و گلاب، مناسب مهمانی و جشن
7,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.68 Kilogramm | 11,75 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
تن ماهی در روغن سویا خانوم خانومه – ۱۳۰ گرم، محصول ویتنام
1,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.13 Kilogramm | 15,31 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
جدید
حانیم – دلمه برگ مو (۴۶۰ گرم)
4,59 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.46 Kilogramm | 9,98 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
خرمای مظفری 600 گرمی
3,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.6 Kilogramm | 6,65 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال