کاپری سان نوشیدنی آبمیوه با طعم گیلاس – ۲۰۰ میلیلیتر
نوشیدنی آبمیوه با طعم گیلاس
تهیه شده از کنسانتره میوه
بدون رنگ و مواد نگهدارنده مصنوعی
بدون طعمدهندههای مصنوعی
بستهبندی ۲۰۰ میلیلیتری سبک و قابل حمل
مناسب برای کودکان و مصرف روزانه
بهترین قبل از تاریخ 31.05.2027
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





نوشیدنی آبمیوه کاپری سان با طعم گیلاس، دارای طعمی شیرین، دلپذیر و در عین حال خنککننده است که بهویژه در میان کودکان و نوجوانان بسیار محبوب میباشد. این محصول از کنسانتره آبمیوه تهیه شده و ترکیبی متعادل از طعم طبیعی میوه و شیرینی ملایم را ارائه میدهد.
بستهبندی ۲۰۰ میلیلیتری سبک و قابل حمل آن، گزینهای ایدهآل برای استفاده در مدرسه، فعالیتهای ورزشی، سفر و اوقات فراغت است. وجود نی (نی نوشیدنی) در داخل بستهبندی باعث میشود مصرف آن بسیار راحت و سریع باشد.
کاپری سان به کیفیت محصول خود اهمیت زیادی میدهد؛ این نوشیدنی فاقد رنگهای مصنوعی، مواد نگهدارنده و طعمدهندههای مصنوعی است، که باعث میشود طعمی طبیعی و سالم داشته باشد
نوشیدنی آبمیوه با طعم گیلاس
تهیه شده از کنسانتره میوه
بدون رنگ و مواد نگهدارنده مصنوعی
بدون طعمدهندههای مصنوعی
بستهبندی ۲۰۰ میلیلیتری سبک و قابل حمل
مناسب برای کودکان و مصرف روزانه
| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2014866 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | Capri Sun - Fruchtsaftgetränk Kirsche mit Zitrone 200ml |
| تولید کننده | CapriSun |
| کشور تولید کننده | آلمان |
| وزن خالص | 0.2 Liter |
| وزن | 213 g |
| وزن خالص | 200 g |
| اندازه | 78×86×140mm |
شماره محصول
302045
تولید کننده
CapriSun
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
حذف نظر