ادویه مخلوط اسپشیال برین ماسالا شان_50 گرمی
•ادویه مخلوط اسپشیال برین ماسالا شان
•وزن:50 گرم
•محصولی از پاکستان
•درجه تندی:مطلوب
بهترین قبل از تاریخ 21.10.2028
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





این ماسالا مخصوص شان که به راحتی آماده می شود، یک دستور غذای اصلی شان است.
هم زدن، سرخ کردن و چشیدن غذای کاری باعث می شود که همه خانواده از آن لذت ببرند. این غذا به خوبی با نان سرو میشود
دستورالعمل آماده سازی را می توان در پشت بسته یافت. خودتان انرا آزمایش کنید.
•ادویه مخلوط اسپشیال برین ماسالا شان
•وزن:50 گرم
•محصولی از پاکستان
•درجه تندی:مطلوب
| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2012670 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | Shan- Special Brian Masala 50g |
| تولید کننده | Shan |
| کشور تولید کننده | |
| وزن خالص | 0.05 Kilogramm |
| وزن | 66 g |
| وزن خالص | 50 g |
| اندازه | 140×95×25mm |
شماره محصول
2011074
تولید کننده
Shan
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
Brennwerte: 1256 kj/ 300 kcal,
Fett: 10 g,
-gesättigt: 0 g,
Kohlenhydrate: 40 g,
-Zucker: 0 g,
Eiweiß: 5 g,
Salz: 18,2 g,
Ballaststoffe: 10 g,
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
حذف نظر