لواشک شاهتوت زنبور طلا – ۱۴۰ گرم
مشخصات محصول:
- وزن: ۱۴۰ گرم
- شاهتوت طعم: میوهای با مزه ترش دلپذیر
- بافت: نرم و کمی کشدار
- مناسب به عنوان میانوعده در هر زمان
توجه:
قبل از مصرف، بستهبندی را جدا کنید. برای کودکان زیر ۵ سال مناسب نیست.
بهترین قبل از تاریخ 14.06.2027
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





طعم اصیل و ترشوشیرین انار را در قالب لواشک سنتی تجربه کنید. این فرآورده از انارهای باکیفیت تهیه شده و با روش خشککردن ملایم، عطر و طعم طبیعی و بافت نرم و کمی کشدار آن حفظ شده است.
مزه ترش و دلپذیر این لواشک، آن را به یک میانوعده خاص برای دوستداران طعمهای میوهای تبدیل کرده است. مناسب برای مصرف در طول روز، محل کار، سفر یا به عنوان یک تنقلات خوشمزه در کنار خانواده. بستهبندی ۱۴۰ گرمی آن نیز حمل و نگهداری آسانی دارد و برای به اشتراک گذاشتن ایدهآل است
مشخصات محصول:
- وزن: ۱۴۰ گرم
- شاهتوت طعم: میوهای با مزه ترش دلپذیر
- بافت: نرم و کمی کشدار
- مناسب به عنوان میانوعده در هر زمان
توجه:
قبل از مصرف، بستهبندی را جدا کنید. برای کودکان زیر ۵ سال مناسب نیست.
| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2014898 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | Zanbour Tala- Lavashak Brombeeren 140 Gramm |
| تولید کننده | Zanbour Tala |
| کشور تولید کننده | |
| وزن خالص | 0.14 Kilogramm |
| وزن | 160 g |
| وزن خالص | 140 g |
| اندازه | 145×220×20mm |
شماره محصول
302077
تولید کننده
Zanbour Tala
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
حذف نظر