لواشک پذیرایی پامیر مخلوط 350 گرمی
•لواشک پذیرایی
•در طعم های مختلف
•وزن:350گرم
•محصولی از پامیر
بهترین قبل از تاریخ 26.06.2027
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





لواشک در واقع عصاره ی غلیظ شده ی انواع میوه است که در طعک های شیرین , ملس و ترش میباشد
لواشک یکی از خوشمزه ترین خوراکی های پرطرفدار است و از یک، دو یا چند نوع میوه مانند انواع آلوها، سیب، گلابی، زرشک، لیمو،زغال اخته و انار و... تهیه می شود.
یکی از تنقلات جذاب و خوشمزه است که از کودک تا بزرگسال طرفدار آن هستند.
لواشک مخلوط میوه خشک – خوشمزه، تازه و مناسب برای همه
حدود ۳۰ عدد لواشک در هر بسته – میانوعدهای عالی برای کودکان و بزرگترها. طعم ترش و تازه این لواشک، آن را به انتخابی عالی برای میانوعده در خانه یا بیرون از خانه تبدیل میکند.
•لواشک پذیرایی
•در طعم های مختلف
•وزن:350گرم
•محصولی از پامیر
| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2014860 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | Pamir - Fruchtleder Einzeln verpackt 350gr |
| تولید کننده | Pamir |
| وزن خالص | 0.35 Kilogramm |
| وزن | 370 g |
| وزن خالص | 350 g |
| اندازه | 230×190×70mm |
شماره محصول
302039
تولید کننده
Pamir
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
حذف نظر