getr. Aprikosen (mit Stein) 300g
•getr. Aprikosen (mit Stein)
•وزن:300 گرم
•خوشمزه و سالم
بهترین قبل از تاریخ 30.12.2025
5,99 EUR
*
وزن خالص
0,3 Kilogramm
قیمت پایه
19,97 EUR / Kilogramm
* مشمول درصد مالیات به علاوه هزینه ارسال
آماده ارسال_تحویل بین 2 تا 4 روز کاری
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





•getr. Aprikosen (mit Stein)
•وزن:300 گرم
•خوشمزه و سالم
| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2013981 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | getr. Aprikosen (mit Stein) 300g |
| تولید کننده | Pamir |
| وزن خالص | 0.3 Kilogramm |
| وزن | 370 g |
| وزن خالص | 300 g |
| اندازه | 150×120×50mm |
شماره محصول
300980
تولید کننده
Pamir
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
نظرات مشتریان
()
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
واقعا حذف شود؟
حذف نظر
ÄHNLICHE PRODUKTE
تخفیفات
ادویه مخلوط پاکستانی سیخ کباب شان_ 50 گرمی
1,29 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.05 Kilogramm | 25,80 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
خرمای مظفری 600 گرمی
3,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.6 Kilogramm | 6,65 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
رازیانه تی آر اس _100 گرمی
1,79 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.1 Kilogramm | 17,90 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
جدید
زرشک 200 گرمی
4,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.2 Kilogramm | 24,95 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال