بلغور جو تردک ۳۰۰ گرمی
•بلغور جو تردک
•وزن:300 گرم
•مناسب برای انواع آش و سوپ
بهترین قبل از تاریخ 08.04.2025
1,99 EUR
*
وزن خالص
300 Gramm
قیمت پایه
6,63 EUR / Kilogramm
* مشمول درصد مالیات به علاوه هزینه ارسال
آماده ارسال_تحویل بین 2 تا 4 روز کاری
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





•بلغور جو تردک
•وزن:300 گرم
•مناسب برای انواع آش و سوپ
| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2014075 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | Tordak- Gerstengrütze in 300 Gramm |
| تولید کننده | Pamir |
| کشور تولید کننده | |
| وزن خالص | 300 Gramm |
| وزن | 331 g |
| وزن خالص | 300 g |
| اندازه | 87×55×192mm |
شماره محصول
301074
تولید کننده
Pamir
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
نظرات مشتریان
()
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
واقعا حذف شود؟
حذف نظر
ÄHNLICHE PRODUKTE
جدید
آرد برنج تردک 250 گرمی
1,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.25 Kilogramm | 7,96 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
جدید
آلو بخارا خشک پامیر 400 گرمی
5,29 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.4 Kilogramm | 13,22 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
جدید
ترشی لیته یک و یک 378 گرمی
3,49 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.378 Kilogramm | 9,18 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
جدید
رب انار سنتی خانوم خانوما_260 گرم
4,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.26 Kilogramm | 19,19 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال