کلم قرمز ترشی بدر – ۶۳۰ گرم (وزن خالص بدون آب ۳۷۸ گرم)
•کلم قرمز ترشی
•وزن :378 گرم
•از برند بدر
•چاشنی سفره های ایرانی
بهترین قبل از تاریخ 01.10.2027
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





کلم قرمز ترشی بدر یک محصول خوشطعم و پرکاربرد است که از کلم قرمز تازه و باکیفیت تهیه شده و در ترکیبی متعادل از چاشنیها خوابانده شده است. این محصول با حفظ بافت ترد، رنگ زیبا و طعم دلپذیر، ترکیبی از مزههای شیرین و ترش را ارائه میدهد.
این کلم قرمز ترشی گزینهای عالی برای سرو در کنار انواع غذاهاست. میتوانید آن را همراه با گوشت، مرغ، غذاهای گیاهی، برنج یا غذاهای سرخکردنی استفاده کنید. همچنین در ساندویچ، رَپ، برگر، سالاد و بشقاب مزه نیز بسیار خوشمزه و کاربردی است.
این محصول بهصورت آماده مصرف عرضه میشود و برای استفاده روزانه یا پذیرایی در مهمانیها بسیار مناسب است. اگر به دنبال یک چاشنی خوشرنگ و خوشطعم هستید، کلم قرمز بدر انتخابی عالی خواهد بود.
•کلم قرمز ترشی
•وزن :378 گرم
•از برند بدر
•چاشنی سفره های ایرانی
| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2014895 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | Badr - Eingelegte Rotkohl 630gr / Abtropf 378 gr |
| تولید کننده | Badr Food |
| کشور تولید کننده | |
| وزن خالص | 0.378 Kilogramm |
| وزن | 900 g |
| وزن خالص | 378 g |
| اندازه | 141×85×85mm |
شماره محصول
302074
تولید کننده
Badr Food
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
حذف نظر