کاپر ترشی ویژه بدر – ۳۷۰ گرم (وزن خالص بدون آب ۲۲۲ گرم)
•کاپر ترشی ویژه
•وزن :222 گرم
•از برند بدر
•چاشنی سفره های ایرانی
بهترین قبل از تاریخ 03.02.2028
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





کاپر ترشی ویژه بدر محصولی خوشطعم و خاص است که با استفاده از کاپرهای باکیفیت و در ترکیبی متعادل از چاشنیها تهیه شده است. این محصول دارای طعمی شور و کمی ترش با عطری دلپذیر بوده و بافتی مناسب و خوشایند دارد که آن را به یک افزودنی عالی برای انواع غذاها تبدیل میکند.
کاپر یکی از چاشنیهای محبوب در آشپزی است و کاربردهای متنوعی دارد. میتوانید از این محصول برای طعمدار کردن سالاد، پاستا، پیتزا و انواع سسها استفاده کنید. همچنین در کنار غذاهای دریایی، گوشت، پیشغذاها و غذاهای مدیترانهای بسیار لذیذ و کاربردی است.
این محصول بهصورت آماده مصرف عرضه میشود و برای استفاده روزانه یا پذیرایی در مهمانیها بسیار مناسب است. اگر به دنبال طعمی متفاوت و حرفهای در آشپزی هستید، کاپر بدر انتخابی عالی خواهد بود.
•کاپر ترشی ویژه
•وزن :222 گرم
•از برند بدر
•چاشنی سفره های ایرانی
| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2014893 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | Badr - Eingelegte Kapern-Spezial 370gr / Abtropf 222 gr |
| تولید کننده | Badr Food |
| کشور تولید کننده | |
| وزن خالص | 0.222 Kilogramm |
| وزن | 910 g |
| وزن خالص | 222 g |
| اندازه | 140×65×65mm |
شماره محصول
302072
تولید کننده
Badr Food
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
حذف نظر