زیتون پرورده با گردو – ۵۰۰ گرم
•زیتون پرورده با گردو
•وزن :500 گرم
•از برند اسپینو
•چاشنی سفره های ایرانی
بهترین قبل از تاریخ 20.12.2027
4,99 EUR
*
وزن خالص
0,5 Kilogramm
قیمت پایه
9,98 EUR / Kilogramm
* مشمول درصد مالیات به علاوه هزینه ارسال
آماده ارسال_تحویل بین 2 تا 4 روز کاری
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





•زیتون پرورده با گردو
•وزن :500 گرم
•از برند اسپینو
•چاشنی سفره های ایرانی
| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2014613 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | Yek-dune-dige - (Gelb) Eingelegte Marinierte Oliven mit Wallnus |
| تولید کننده | Yek Dune dige |
| کشور تولید کننده | |
| وزن خالص | 0.5 Kilogramm |
| وزن | 550 g |
| وزن خالص | 500 g |
| اندازه | 220×70×70mm |
شماره محصول
301641
تولید کننده
Yek Dune dige
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
نظرات مشتریان
()
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
واقعا حذف شود؟
حذف نظر
ÄHNLICHE PRODUKTE
ادویه پلویی _80 گرمی
2,49 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.08 Kilogramm | 31,13 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
تن ماهی در روغن سویا خانوم خانومه – ۱۳۰ گرم، محصول ویتنام
1,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.13 Kilogramm | 15,31 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
تن ماهی در روغن سویا خانوم خانومه – ۱۳۰ گرم، محصول ویتنام
1,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.13 Kilogramm | 15,31 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
سبزی خشک قورمه قربانی فود 180 گرمی
2,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.18 Kilogramm | 16,61 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال