ذرت سرخ شده با طعم سیر تند 90 گرم بادام زمینی تام یام (۱۴۰ گرم، تند) از برند گلدن ترتل ارائه میدهم: بادام زمینی تام یام (۱۴۰ گرم، تند) از برند گلدن ترتل ارائه میدهم: v
بهترین قبل از تاریخ 18.08.2026
1,39 EUR
*
وزن خالص
0,09 Kilogramm
قیمت پایه
15,44 EUR / Kilogramm
* مشمول درصد مالیات به علاوه هزینه ارسال
آماده ارسال_تحویل بین 2 تا 4 روز کاری
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2014314 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | Boy Bawang Frittierter Mais mit Scharfem Knoblauchgeschmack |
| تولید کننده | Heuschen & Schrouff Oriental Foods Trading B.V. |
| کشور تولید کننده | |
| وزن خالص | 0.09 Kilogramm |
| وزن | 92 g |
| وزن خالص | 90 g |
| اندازه | 45×119×17mm |
شماره محصول
301328
تولید کننده
Heuschen & Schrouff Oriental Foods Trading B.V.
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
نظرات مشتریان
()
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
واقعا حذف شود؟
حذف نظر
ÄHNLICHE PRODUKTE
جدید
Healthy Boy Brand- Soya Sauce mit Chili 250 ml
4,59 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.25 Liter | 18,36 EUR / Liter
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
رب تمبر هندی 250 گرمی
2,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.25 Liter | 11,96 EUR / Liter
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
رب گوجه فرنگی کامروز _800 گرمی
2,29 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.8 Kilogramm | 2,86 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
جدید
زرشک 200 گرمی
4,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.2 Kilogramm | 24,95 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال