چیلی قرمز تی آر اس _50 گرمی
•چیلی قرمز تی آر اس
•وزن:50 گرم
بهترین قبل از تاریخ 31.12.2027
1,99 EUR
*
وزن خالص
0,05 Kilogramm
قیمت پایه
39,80 EUR / Kilogramm
* مشمول درصد مالیات به علاوه هزینه ارسال
آماده ارسال_تحویل بین 2 تا 4 روز کاری
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





•چیلی قرمز تی آر اس
•وزن:50 گرم
| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2014086 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | TRS- Extra scharfe ganze Chilis 50 Gramm |
| تولید کننده | TRS |
| کشور تولید کننده | انگلستان |
| وزن خالص | 0.05 Kilogramm |
| وزن | 90 g |
| وزن خالص | 50 g |
| اندازه | 175×95×20mm |
شماره محصول
301085
تولید کننده
TRS
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
Zutatenverzeichnis (*)
نظرات مشتریان
()
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
واقعا حذف شود؟
حذف نظر
ÄHNLICHE PRODUKTE
جدید
ادویه تاندوری ماسالا تی آر اس _100 گرمی
1,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.1 Kilogramm | 19,90 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
جدید
ادویه گرام ماسالا تی آر اس
5,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.4 Kilogramm | 14,98 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
جدید
ادویه گرام ماسالا تی آر اس _400 گرمی
1,69 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.1 Kilogramm | 16,90 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
برنج باسماتی ممتازخورشید درباری 5 کیلوگرمی
19,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
5 Kilogramm | 4,00 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال