شیر نارگیل Praohom ۴۰۰ میلیلیتر
•شیرنارگیل
•وزن: 400 میل
•مناسب برای انواع غذا,کیک و بستنی و...
بهترین قبل از تاریخ 19.02.2026
1,89 EUR
*
وزن خالص
0,4 Liter
قیمت پایه
4,72 EUR / Liter
* مشمول درصد مالیات به علاوه هزینه ارسال
آماده ارسال_تحویل بین 2 تا 4 روز کاری
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





•شیرنارگیل
•وزن: 400 میل
•مناسب برای انواع غذا,کیک و بستنی و...
| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2014435 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | PraoHom- Kokosmilch 400 ml |
| تولید کننده | PraoHom |
| وزن خالص | 0.4 Liter |
| وزن | 468 g |
| وزن خالص | 400 g |
| اندازه | 73×73×111mm |
شماره محصول
301455
تولید کننده
PraoHom
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
نظرات مشتریان
()
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
واقعا حذف شود؟
حذف نظر
ÄHNLICHE PRODUKTE
جدید
برنج باسماتی درباری طلایی پامیر 5 کیلوگرمی
18,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
5 Kilogramm | 3,80 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
برنج باسماتی لونگی کابلی 5 کیلویی
18,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
5 Kilogramm | 3,80 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
برنج یاسمین_5000 گرمی_ Orient Gourmet
16,99 EUR
13,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
5 Kilogramm | 3,40 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
کشک بادمجان خانوم خانوما 440 گرمی
2,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.44 Kilogramm | 6,80 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال