چای سبز نعنایی سحرخیز 20 عددی•چای سبز نعنایی سحر خیز

•حاوی 20 عدد چای کیسه ای

•محصولی از ایران


بهترین قبل از تاریخ
09.12.2022

* مشمول درصد مالیات به علاوه هزینه ارسال

Kostenloser Versand ab 50 € für DE

Sichere Zahlungsmethoden

Santander Rechnungskauf
Giropay
Sofortüberweisung
Kreditkarte
Vorkasse

چای سبز تسکین دهنده چینی و نعناع خنک و طراوت بخش همیشگی هستند. برای کسانی که چای سبز خود را با کمی طعم اضافی دوست دارند، Mint Mystique ما بهترین انتخاب است. این دم‌نوشی است که در یک لیوان تازه و با یک لیفت تمیز و نشاط‌آور، هم نیرو می‌بخشد و هم آرامش می‌دهد.

برای ایجاد این ترکیب، استادان چای ما با پایه ای از چای سبز خوب از استان های جیانگشی، آنهویی و ژجیانگ چین شروع می کنند. این منطقه که به "مثلث طلایی" معروف است، به دلیل کیفیت تولید چای سبز شناخته شده است. ما برگ‌ها و نوک‌های باکیفیت Chun me را در مخلوط قرار می‌دهیم، چایی که برای آن‌ها ارزش کمی برشته شده و طعم تقریباً آجیلی دارد. چای ما در اوایل بهار زمانی که چای طعم لطیف تر و شیرین تری دارد برداشت می شود. برای تبدیل آن به چای نعناع Mystique، برگ‌های نعناع خشک و عطر معمولی نعنا را اضافه می‌کنیم. نتیجه یک چای با طراوت با رنگ زرد مایل به سبز و رایحه های بی نظیر نعناع است که رایحه علف خشک آن با طراوت بی نظیر منتول تکمیل می شود.

ز تمیز و خوش طعم با رایحه شفاف نعناع" تحسین کردند.

•چای سبز نعنایی سحر خیز

•حاوی 20 عدد چای کیسه ای

•محصولی از ایران

شماره محصول
a300317

تولید کننده
Saharkhiz

بهترین قبل از تاریخ

09.12.2022

Nährwertangaben

<p>Portionsgru00f6u00dfe 100 ml:</p> <p>Energie 8 kJ , Energie 2 Kcal, Fett 0 Gramm davon: - Gesu00e4ttigte Fettsu00e4uren 0 Gramm, Kohlenhydrate 0,2 Gramm davon: - Zucker 0,1 Gramm, Proteine 0 Gramm, Salz 0 Gramm</p>ÄHNLICHE PRODUKTE