برنج شیری لذت 1 کیلوگرمی
•برنج شیری لذ ت
•وزن:1 کیلوگرم
•محصولی از پرتغال
بهترین قبل از تاریخ 29.12.2026
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





برنج یکی از غلات پر مصرف در سفره ی آسیایی است که همراه بسیاری از غذاها سرو میشود.
طعم و عطر مناسب یک برنج باعث خوشمزه و خوش خوراک تر شدن غذا میشود که البته پخت مناسب آن هم تاثیر زیادی بر طعم آن دارد.
برنج با پخت راحت ,عطر و طعم مناسب خود یک گزینه مناسب برای شماست که با خیال راحت ,بدون ترس از شفتگی برنج آن را بپزید و در کنار عزیزان خود از طعم بی نظیر آن لذت ببرید.
•برنج شیری لذ ت
•وزن:1 کیلوگرم
•محصولی از پرتغال
| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2012565 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | Lezzet Tosya Reis 1000gr |
| تولید کننده | Mr.Ghorbani |
| کشور تولید کننده | پرتغال |
| وزن خالص | 1 Kilogramm |
| وزن | 1044 g |
| وزن خالص | 1000 g |
| اندازه | 85×100×180mm |
شماره محصول
2010596
تولید کننده
Mr.Ghorbani
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
حذف نظر