عدس سبز تی آر اس 500 گرمی
•عدس سبز تی آر اس
•وزن:500 گرم
•منبع غنی پروتئین
بهترین قبل از تاریخ 19.03.2023
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





عدس سبز تی آر اس
عدس از دسته ی حبوبات پرمصرف مخصوصا در غذاها و سبد مصرفی ایرانیست.
از عدس همچون برای تهیه ی غذاهای محبوب و معروفی چون : آش رشته , عدس پلو و ... استفاده میشود.
عدس يك غذاي كامل است و انرژي لازم را براي كارهاي بدني براي انسان تامين مي كند .
یکی از انواع عدس ,عدس رسميست كه دانه آن گرد و نسبتا درشت است و رنگ آن سبز مايل به زرد است .
•عدس سبز تی آر اس
•وزن:500 گرم
•منبع غنی پروتئین
| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 1973 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | TRS - Grüne Linsen 500gr |
| تولید کننده | TRS |
| وزن خالص | 500 Gramm |
| وزن | 510 g |
| وزن خالص | 500 g |
| اندازه | 170×110×20mm |
شماره محصول
2003033
تولید کننده
TRS
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
حذف نظر