ویفر با کرم فندقی – ۱۴۰ گرم (بیسکویت/کِکِس)
بهترین قبل از تاریخ 21.07.2026
وزن خالص
0,56 Kilogramm
قیمت پایه
7,98 EUR / Kilogramm
* مشمول درصد مالیات به علاوه هزینه ارسال
آماده ارسال_تحویل بین 2 تا 4 روز کاری
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





این ویفرها از لایههای طلایی و ترد تشکیل شدهاند که با کرم فندقی غلیظ و مخملی پر شده است. توازن جذابِ بافت ترد و کرم ابریشمی، تجربهای نوتی و دلنشین خلق میکند—عالی برای کنار چای و قهوه، پذیرایی یا استراحتهای کوتاه روزانه. بستهی ۱۴۰ گرمی اندازهای کاربردی برای همراه داشتن، محیط کار یا سفر است.
| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2014861 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | Ceeto- Waffel Probierpaket 4 zum Preis von 3 |
| تولید کننده | Cheetos |
| کشور تولید کننده | آلمان |
| وزن خالص | 0.56 Kilogramm |
| وزن | 660 g |
| وزن خالص | 560 g |
| اندازه | 180×810×210mm |
شماره محصول
302040
تولید کننده
Cheetos
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
نظرات مشتریان
()
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
واقعا حذف شود؟
حذف نظر
ÄHNLICHE PRODUKTE
بادام زمینی تام یام (۱۴۰ گرم، تند) از برند گلدن ترتل ارائه
بادام زمینی تام یام (۱۴۰ گرم، تند) از برند گلدن ترتل ارائه میدهم:
بادام زمینی تام یام (۱۴۰ گرم، تند) از برند گلدن ترتل ارائه میدهم:
v
1,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.14 Kilogramm | 14,21 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
برنج یاسمین مستر قربانی ۱ کیلوگرم
2,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
1 Kilogramm | 2,99 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
خرمای مظفری 600 گرمی
3,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.6 Kilogramm | 6,65 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
رشته آش گلها ۴۰۰ گرمی
2,29 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.4 Kilogramm | 5,72 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال