سوهان sekkeh میرزایی 400 گرمی
•سوهان لقمه ای میرزایی
•وزن:400 گرم
•محصولی از پامیر
•باکیفیت و تازه و خوشمزه
بهترین قبل از تاریخ 31.12.2026
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





سوهان شیرینی خوشمزه و معروف ایرانی است که در بسیاری از مهمانی ها مصرف می شود
یکی از این شیرینی های بسیار خوش طعم و خوشمزه، سوهان می باشد که بسیار مورد استقبال افراد قرار می گیرد.
وقتی تکه های خوش عطر و بوی سوهان با آن رنگ طلایی در دهان گذاشته می شود و ذره ذره شروع به آب شدن می کند، انگار هیچ ماده دیگری در آن لحظه در دنیا وجود نخواهد داشت که به این خوشمزگی و دلچسبی باشد!
•سوهان لقمه ای میرزایی
•وزن:400 گرم
•محصولی از پامیر
•باکیفیت و تازه و خوشمزه
| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2014004 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | Mirzai - Sohan Sekkeh 300gr |
| تولید کننده | Pamir |
| وزن خالص | 0.4 Kilogramm |
| وزن | 505 g |
| وزن خالص | 400 g |
| اندازه | 190×150×40mm |
شماره محصول
301003
تولید کننده
Pamir
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
حذف نظر