Sange Pah 1 St
بهترین قبل از تاریخ 31.12.2025
2,99 EUR
*
وزن خالص
1 Stück
قیمت پایه
2,99 EUR / Stück
* مشمول درصد مالیات به علاوه هزینه ارسال
آماده ارسال_تحویل بین 2 تا 4 روز کاری
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 2014517 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | Reinigungshandschuh - Lif Hamam245 |
| تولید کننده | Pamir |
| کشور تولید کننده | |
| وزن خالص | 1 Stück |
| وزن | 100 g |
| وزن خالص | 62 g |
| اندازه | 245×150×10mm |
شماره محصول
301545
تولید کننده
Pamir
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
نظرات مشتریان
()
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
واقعا حذف شود؟
حذف نظر
ÄHNLICHE PRODUKTE
Gebäck Platte Almani 425 gr
7,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.5 Kilogramm | 15,98 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
تن ماهی در روغن سویا خانوم خانومه – ۱۳۰ گرم، محصول ویتنام
1,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.13 Kilogramm | 15,31 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
سینی شیرینی ماشهدی – ترکیبی لذیذ از طعمهای اصیل (۴۶۰ گرم)
7,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.46 Kilogramm | 17,37 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
جدید
شیرینی کشمشی خانوم 450 گرم
7,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.5 Kilogramm | 15,98 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال