بادام هندی بوداده و نمکی _100 گرمی
•بادام هندی
•وزن:100 گرم
•بو داده شده و نمکی
•خوشمزه و سالم
بهترین قبل از تاریخ 31.12.2025
3,99 EUR
*
وزن خالص
0,1 Kilogramm
قیمت پایه
39,90 EUR / Kilogramm
* مشمول درصد مالیات به علاوه هزینه ارسال
آماده ارسال_تحویل بین 2 تا 4 روز کاری
✓ Kostenloser Versand ab 59 € für DE
Sichere Zahlungsmethoden





بادام هندی از انواع مغزیجات میباشد که میان وعده ای سالم و خوشمزه است
از آن میتوانید به عنوان تنقلات هنگام تماشای فیلم و سریال مورد علاقه خود استفاده کنید یا اینکه از آن در غذاها و سالاد های خود استفاده کنید
•بادام هندی
•وزن:100 گرم
•بو داده شده و نمکی
•خوشمزه و سالم
| Ceres::Template.singleItemTechnicalDataAttribute | Ceres::Template.singleItemTechnicalDataValue |
|---|---|
| روش.-شناسه | 1605 |
| دولت | |
| رتبه سنی | بدون محدودیت سنی |
| مدل | Chashwkerne gesalzen und geröstet 100g |
| تولید کننده | Pamir |
| وزن خالص | 0.1 Kilogramm |
| وزن | 120 g |
| وزن خالص | 100 g |
| اندازه | 150×120×50mm |
شماره محصول
2002181
تولید کننده
Pamir
بهترین قبل از تاریخ
Nährwertangaben
نظرات مشتریان
()
5
4
3
2
1
در حال ثبت نظر
واقعا حذف شود؟
حذف نظر
ÄHNLICHE PRODUKTE
کشک بادمجان خانوم خانوما 440 گرمی
2,99 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.44 Kilogramm | 6,80 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال
جدید
کنسرو دلمه برگ مو کامچین 480 گرمی
2,79 EUR Ceres::Template.itemFootnote
0.48 Kilogramm | 5,81 EUR / Kilogramm
Ceres::Template.itemFootnote مشمول مالیات
به علاوه.
هزینه ارسال